Die Genootskap

________________________________________________

Vir die telers wat nog nie die voorreg gehad het om ons personeel van aangesig tot aangesig te ontmoet nie -hierby dan PERSONEEL van Simmentaler en Simbra Beestelersgenootskap.

Erna de Swardt
FinansiŽle Bestuurder
accounts@simbra.org

 

Antoinette Jacobs
Senior Administratiewe Beampte
info@simbra.org

Benita Loftus
FinansiŽle Assistent
benita@simbra.org

Chantel Viljoen
Data Analis
chantel@simbra.org

Marguerite Fouche
Data Analis
marguerite@simbra.org
079 503 8100

         
   
 

Lisa Verwey
Data Invoerder
lisa@simbra.org

Amari Bornman
Diere Wetenskaplike
amari@simbra.org

Kinnear Geldenhuys
Tegniese Adviseur
kinnear@simbra.org

076 191 4318

 
   

    © 2003 - 2018 Die Simbra Beestelersgenootskap van Suidelike Afrika
    Webblad Terme & Voorwaardes

 
    Tuisblad
    Die Simbra Ras
  Genetiese & Fenotipiese Tendense   Breedplan Stelsel
    Publikasies
  ______________________________________________________________________     Korrekte Aantekening ______________________________________________________________________
    Die Genootskap
  Hoekom Simbra?
    Aankoop van Diere
  Vrae oor Prestasietoetsing   Joernale
______________________________________________________________________   Geskiedenis ______________________________________________________________________   Geboortegewig & Kalwingsgemak   Bulletins
  Doelstellings   Standaard van Voortreflikheid   Seleksie Hulpmiddel     Pamflette
  Missie & Visie   Simbra Stats   Vestiging van Kudde
    Skoue & Beoordelaars
  Artikels
  Ras Erkenning   Simbra Brandmerk   Simbra Sertifikaat ______________________________________________________________________  
  Waardes & Beginsels   Simbradeks   Seleksie van Bul   Beleid & Opleiding
    Skakels
  2017 / 2018 Raad   Poenskop Diere   Kwaliteitskontrole   Beoordelaars & Keurders ______________________________________________________________________
  Kantoor Personeel   Vrugbaarheid     Basiese Beginsels van Beoordeling   Telers
  Tegniese Adviseurs   Gepubliseerde Vaars & Rasleiers
    Prestasietoetsing
  Skou Uitslae   Algemeen
  Klubs   Ster Koeie ______________________________________________________________________   Skou Klasse  
  Registreer as Teler   Persentiel Tabel   Inligting   Skou Katalogusse
    Kalender